سیاسی خبر فوری

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

سیاسی خبر فوری

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

در این وبلاگ اخبار لحظه ای را از 60 منبع معتبر دریافت نمایید

طبقه بندی موضوعی

۱۱۳ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

به گزارش سایت خبرفوری، «جک استراو» وزیر خارجه اسبق انگلیس که در کنفرانس «بحران عربستان، جنگ، خلافت و آزادی» زبان به انتقاد شدید از عربستان سعودی گشود.

به گزارش شبکه الجزیره مباشر، وی در سخنانی گفت: مسئولان سیاسی که من با آن‌ها در عربستان تعامل داشتم بسیار خویشتن‌دار بودند و همچون بن سلمان ماجراجویانه عمل نمی‌کردند.


ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری فارس، کاخ سفید از گفت‌و‌گوی تلفنی روسای جمهور آمریکا و فرانسه درباره شرایط جاری در لبنان و سوریه خبر داد.

ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که موضوع آزار جنسی در غرب طی هفته‌های اخیر جنجال به پا کرده و حتی در انگلیس به تغییر وزیر دفاع منجر شده، حالا از سرزمین‌های اشغالی خبرها از آزار جنسی یک خبرنگار توسط نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

خبرنگار ارشد و با سابقه رادیو رژیم صهیونیستی در اظهاراتی خبر داده که او سال‌ها قبل و زمانی که در کانال اول تلویزیون این رژیم کار می‌کرد، توسط «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر سابق این رژیم مورد آزار جنسی قرار گرفته است.


ادامه خبر + عکس

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری و به نقل از شرق، محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم که این روز‌ها حلقه نزدیکانش درگیر انواع پرونده‌های قضایی هستند و البته پرونده خودش نیز مفتوح است، دیگر اثری بر خطوط قرمزش باقی نمانده است، وی پیش از این گفته بود رسیدگی به اتهامات و پرونده‌های قضایی اطرافیانش جزء خط قرمزهایش محسوب می‌شود! احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش که این روز‌ها با حرکات عجیب و غریب به فرقه زنبیلیه مشهور شده اند با...


ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، برخلاف ادعاهای ائتلاف تحت رهبری ریاض و واشنگتن مبنی بر اینکه موشک اصابت کرده به فرودگاه بین‌المللی ملک «خالد» در نزدیکی ریاض ، ایرانی بوده است، گزارش محرمانه سازمان ملل، هرگونه..


ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبرفوری منابع رسمی در لبنان اعلام کردند که سعد حریری به رئیس جمهور کشورش اطلاع داده که روز چهارشنبه به بیروت بازمی‌گردد.

خبرگزاری رسمی لبنان اعلام کرد که سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان در تماسی با میشل عون رئیس جمهوری و نبیه بری، رئیس پارلمان لبنان به آنها تاکید کرده که چهارشنبه و پیش از مراسم روز استقلال لبنان به کشور بازمی‌گردد و در مراسم روز استقلال حضور می‌یابد.


ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبر فوری، اسفندیار رحیم مشایی به اتهام تبلیغ علیه نظام، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، توهین به مسئولان نظام و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به دادسرا احضار شده است.

سایت دولت بهار اعلام کرد که رییس دفتر رییس جمهور سابق، پنج روز از تاریخ ابلاغ مهلت دارد خود را به شعبه بازپرسی معرفی کند.


مشاهده تصویر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور درخصوص واردات و تولید صافی دیالیز، اظهار داشت: در زمان تحریم‌ها واردات همه کالاها با مشکل روبه‌رو شده بود و واردات بی‌رویه سیگار کشاورزی و کاشت توتون کشور را فلج کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:..

ادامه خبر
  • ادمین ..

برخی رسانه ها در روزهای گذشته مدعی شدند که با توجه به نمایشگر موبایل فرمانده کل سپاه، صحبت‌های وی با تلفن همراه نمایشی بوده است.حال اینکه، قضیه اینگونه است که


ادامه خبر + فیلم

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری به نقل از ایرنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجد مکی اهل سنت زاهدان اظهار داشت: مردم با کمک های نقدی و غیر نقدی خودشان به یاری بازماندگان زلزله غرب کشور بشتابند.


ادامه خبر

  • ادمین ..