سیاسی خبر فوری

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

سیاسی خبر فوری

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

اخبار فوری و لحظه ای از 60 منبع معتبر ایران و جهان

در این وبلاگ اخبار لحظه ای را از 60 منبع معتبر دریافت نمایید

طبقه بندی موضوعی

۱۶۹ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با اشاره به سند 2030 فرمودند:مسئله‌ی «تبیین» یکی از کارهای اساتید است. این سند ۲۰۳۰ باید تبیین شود؛ خیلی مسئله‌ی مهمی است.

 

به گزارش خبر فوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری،به مناسبت ماه مبارک رمضان، جمعی از استادان، نخبگان علمی و پژوهشگران دانشگاه‌ها، عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار استادان و نخبگان دانشگاه‌ها به شرح زیر است:..

ادامه خبر

  • ادمین ..

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریست‌های تکفیری تاکید کرد: عملیات" لیله القدر" در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.

 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود، بخشی ازجزئیات عملیات موشکی" لیله القدر" ضد تروریست‌های تکفیری را تشریح کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری، شبکه الجزیره در خبر مربوط به این توئیت به ماجرای سخنان محمد بن سلمان در ماه می اشاره دارد اما در توئیتر خود اشاره ای به قدیمی بودن ماجرا نمی کند. محمد بن سلمان امروز در یک شبه کودتا، ولیعهد عربستان شده و اظهارات قدیمی او درباره تهدید ایران به جنگ در

حال بازنشر شدن است.


در بخشی از گزارش شبکه الجزیره که مربوط به ایران است، آمده است:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

اخیرا نیز برای این هدف خود به تخریب آیت‌الله کاشانی از روحانیون مبارز روی آوردند و در این زمینه با سناریو سازی سعی دارند القا کنند آیت‌الله کاشانی در کودتای 28 مرداد 1332 نقش داشته است. برای این منظور ابتدا ویدئویی با عنوان «فیلمی نادر، منتشر شده توسط سیا از ورود آیت‌الله کاشانی به همراه زاهدی و نمایندگان امریکا و انگلیس به ویرانه‌های خانه دکتر مصدق یک ساعت بعد از پیروزی کودتا» در فضای مجازی منتشر شد. سپس در ادامه این سناریو، وزارت خارجه امریکا اسنادی از سازمان سیا را منتشر کرد که در آن ادعا شده "آیت‌الله کاشانی در کودتای 28 مرداد 1332 نقش داشته دارد".

از این رو پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی با ارائه اسناد و مدارک در دو بخش به بررسی موضوع کودتای 28 مرداد 1332 می‌پردازد.

در بخش اول با بررسی اسناد و گزارش‌های تاریخی، دروغ‌پراکنی‌های سازمان سیا که توسط وزارت خارجه امریکا در مورد نقش آیت‌الله کاشانی در کودتای 28 مرداد 1332 منتشر شده است، مورد واکاوی و بررسی قرار می‌گیرد و در بخش دوم نیز فیلم منتشر شده در مورد حضور آیت‌الله کاشانی در منزل دکتر مصدق بعد از وقوع کودتا بررسی می‌شود.

بخش اول:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

محمد علی نجفی گفت: صحبت جدی برای شهردار شدن من برای تهران نشده، اما اگر پیشنهاد شود روی آن فکر می‌کنم.


 


محمدعلی نجفی مشاور رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صحبت جدی برای شهردار شدن من برای تهران نشده است اما اگر پیشنهاد شود روی آن فکر می‌کنم.

وی افزود: البته بین اعضای شورای شهر وقتی صحبت از کاندیداها بوده نام بنده نیز مطرح شده، اما صحبت جدی نشده است.

مشاور رئیس جمهور در پاسخ به دیگری مبنی بر این‌که آیا کمیته‌های تعیین اعضای کابینه دوازدهم شکل گرفته است؟ گفت:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

پسر ملک سلمان که امروز به سمت ولیعهدی وی منصوب شد، در تازه ترین ادعای خود هرگونه مذاکره با تهران را رد کرده و گفته جنگ را به ایران خواهد کشاند.

به گزارش خبر فوری به نقل از مهر، شبکه «الجزیره» در صفحه توئیتر خود نوشت: محمد بن سلمان ولیعهد تازه منتصب شده عربستان سعودی هرگونه شانس برای گفتگو با ایران را رد کرد و مدعی شد که...


ادامه خبر

  • ادمین ..

به گزارش سایت خبر فوری، محسن رضایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

ایران تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی فاقد توان موشکی بود. در سال‌های آغازین جنگ، ارتش صدام شهرهای ما را بی‌رحمانه هدف تهاجم موشکی قرار می‌داد. نیاز به مقابله به مثل من بر آن داشت تا...ادامه مطلب

  • ادمین ..

به گزارش خبرفوری، فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کل‌کشور در خصوص حکم انفصال از خدمت شهردار مشهد، اظهار داشت: به استناد تبصره ذیل ماده 2 قانون دیوان محاسبات، تمامی دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های اجرایی که مشمول اصول 44 و 45 قانون اساسی در خصوص مالکیت عمومی هستند، هم مشمول رسیدگی‌های دیوان محاسبات خواهند بود.

وی افزود: بر اساس قانون مذکور شهرداری‌ها نیز مصداق بارز مالکیت عمومی محسوب می‌شوند، به همین دلیل از 2 سال گذشته طی حکمی به حسابرس‌ها اجازه داده شده که به عملکرد مالی داخلی شهرداری‌ها رسیدگی کنند.
مرتضوی: "انفصال خدمت" بنده کذب است

  • ادمین ..

استاد دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرفوری درباره اعتراض حسین الله کرم و یارانش به حضور زنان برای تماشای ورزش والیبال و سکوتشان در زمانی که احمدی نژاد پیگیر زنان در ورزشگاه‌ها بود، اظهار کرد: حزب اللهی‌ها با آقای احمدی نژاد همراه بودند بنابراین نمی خواستند کاری کنند که متعرض به دولت احمدی نژاد بشوند. ولی چون همه از دم با آقای روحانی مخالف هستند بنابراین ثواب می‌دانند که هر کاری را که می‌توانند انجام دهند تا آسیب به دولت روحانی وارد کنند...زیباکلام: الله‌کرم چرا در زمان احمدی‌نژاد ساکت بود؟

  • ادمین ..

خبرنگاری درباره مسایل موسسات مالی و اعتباری و مشکلاتی که اخیرا برای برخی سپرده گذاران پیش آمده؛ سئوال کرد. سخنگوی دولت در پاسخ گفت: تا زمانی که مرجع نظارتی مانند بانک مرکزی اطمینان می دهد بانکها قابل سپرده گذاری هستند، طبعا بانکها قابل اطمینان هستند. اگر موسساتی مشکل دارند باید جهت رفع مشکل اقدام کنند. فرضا بانک مرکزی بگوید آن موسسه اعتباری، وضع خوبی ندارد، بلافاصله همه سپرده گذاران برای دریافت وجوه خود هجوم می آورند و باعث مشکل می شوند. طبیعتا کار بانک مرکزی دامن زدن به دلهره عمومی نیست و باید عامل ایجاد دلهره که نابسامانی شرکتها و موسسات است را برطرف کند. به همین جهت، ادغام این موسسات، گامی برای رفع دلهره مردم تلقی می شود.

پیام رئیس جمهور به امیر قطر

  • ادمین ..